Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Konsultanci IBCLC

Nasi partnerzyII Zjazd wsparli
Ukazała się monografia, która jest pokłosiem naszej organizowanej wspólnie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym Konferencji "Skutecznie o karmieniu piersią", która odbyła się w grudniu 2014.

Link do treści - już wkrótce.


NASZA OPINIA W SPRAWIE…


Publikacja
„Zasady żywienia zdrowych niemowląt. Zalecenia Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci”.

Czytaj więcej »

Spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Otyłości


5 lutego odbyło się kolejne spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Otyłości dotyczące naturalnego karmienia niemowląt.

Nasze koleżanki tym razem nie zostały zaproszone jako przedstawicielki naszego Towarzystwa, ale pięknie o konsultantach i doradcach laktacyjnych mówiły.

Posłuchajcie i zobaczcie sami.

Więcej »

Uwaga zdający i recertyfikujący się IBCLC!


Uwaga zdający i recertyfikujący się IBCLC!

Ostatnie dni, by złożyć wniosek dla recertyfikujących się przez egzamin!

Formularze do pobrania w zakładce
WAŻNE DOKUMENTY »

Ważne informacje i kluczowe daty dla kandydatów i recertyfikujących się IBCLC

Ważne informacje i kluczowe daty dla kandydatów i recertyfikujących się IBCLC

Oto kilka informacji dotyczących organizacji egzaminu w roku 2015.


Czytaj więcej »

NASZ UDZIAŁ W DEBACIE SEJMOWEJ

NASZ UDZIAŁ W DEBACIE SEJMOWEJ

Panią prof. Barbarę Królak-Olejnik, jako Prezeskę Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, zaproszono do debaty w Sejmie RP "Nasze dzieci mogą być prawidłowo żywione. Od poczęcia do 3 roku życia", zorganizowanej przez Zespół ds. Przeciwdziałania Otyłości Sejmu RP oraz Podkomisję ds. Zdrowia Publicznego.

Pani Prezes wygłosi wykład pt.: "Karmienie piersią a rozwój dziecka”, jako wprowadzenie do II modułu debaty, pt.: "Karmienie piersią, jako optymalny model żywienia niemowląt" oraz weźmie udział w dyskusji ekspertów.

Zobacz to na własne oczy »

WSPIERAJ PROGRAM KARMIENIA NATURALNEGO - PRZECZYTAJ I PODPISZ PETYCJĘ

WSPIERAJ PROGRAM KARMIENIA NATURALNEGO - PRZECZYTAJ I PODPISZ PETYCJĘ

Szanowni Państwo, mamy szansę wpłynąć na stan karmienia piersią w Polsce. Grupa matek złożyła petycję do Ministra Zdrowia i Pani Premier. Pomóżmy sprawić, by podpisało ją
100 000 osób. Dlaczego tyle? Bo dzięki takiej liczbie podpisów można domagać się ustawowego rozwiązania problemu. Weźmy udział w rozpowszechnianiu tej akcji!

link »

X egzamin dla kandydatów na IBCLC

X egzamin dla kandydatów na IBCLC

W dniu 30 lipca odbył się w Poznaniu międzynarodowy egzamin dla kandydatów na konsultantów laktacyjnych IBCLC. Egzamin przeprowadzał doświadczony organizator dr Tomasz Sioda.

Czytaj więcej »

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!

Otrzymaliśmy odpowiedź odpowiedź od IBLCE, że opłata dla Polski zostanie jednak w 2 grupie. Co oznacza, 400 $ dla zdających po raz pierwszy egzamin, 350 $ za recertyfikację. Szczegółowe informacje mają być przesłane mailem przez IBCLE, bezpośrednio do zainteresowanych, na początku 2014 roku.

Czytaj więcej »

Wiadomości od IBLCE

Informacja o przejściu na nowe numery IBCLC ID
W przyszłym tygodniu, Konsultanci IBCLC otrzymają szczegółową informację poprzez e-mail o przejściu na nowe numery identyfikacyjne. IBLCE przechodzi do nowego systemu zarządzania, który wymaga zmiany wszystkich numerów IBCLC ID. IBLCE jest w okresie przejściowym i będzie stopniowo wprowadzał nowe numery przy recertyfikacji. Stare numery ID będą nadal ważne do celów weryfikacji. Nowi kandydaci otrzymają wyłącznie nowe numery identyfikacyjne, oznaczona przez przedrostek L-______.

Leksykon

Zapraszamy do korzystania z internetowego Laktacyjnego Leksykonu Leków przygotowanego przez Zespół Centrum Nauki o Laktacji we współpracy z prof. Tomasem Hale

Czytaj więcej »

Wygenerowano w sekund: 0.29
156,020 unikalne wizyty