Formularz zgłoszeniowy na Konferencję Letnią PTKiDL w Supraślu 25-27 czerwca 2021 r.

  Podstawowe dane


  Wybór warsztatu

  W ramach konferencji, istnieje możliwość wyboru uczestnictwa w jednym z trzech dostępnych warsztatów:

  1. Czy wiesz, jakie cele związane z karmieniem piersią mają Twoje pacjentki/klientki? Warsztaty o tym, jak zadbać o satysfakcję z pracy i zadowolenie matek – mgr Malwina Okrzesik
  2. Jak zorganizować gabinet/poradnię laktacyjną/miejsce na Szkołę rodzenia – mgr Estera Michalak
  3. Płeć, tożsamość płciowa, orientacja seksualna – jak się nie zagubić w mnogości nowych pojęć? Wyzwania etyczne w praktyce konsultanta/doradcy laktacyjnego – czy pomagam i nie oceniam? – mgr Karolina Łataś-Zagrajek

  Każdy z warsztatów ma ograniczoną liczbę miejsc do 20 osób. W poniższych polach prosimy o wybranie warsztatów zgodnie z priorytetem, mianowicie w pierwszym polu należy wybrać najbardziej interesujący Panią/Pana warsztat, w drugim - warsztat alternatywny, który zostanie wybrany w przypadku wyczerpania limitu miejsc na warsztat z pozycji pierwszej i podobnie w polu trzecim, oznaczając warsztat trzeciego wyboru.

  O zakwalifikowaniu do grupy warsztatowej poinformujemy Panią/Pana w odrębnym mailu, po otrzymaniu wpłaty - decyduje kolejność.
  Wybór zwiedzania

  W ramach konferencji istnieje możliwość zwiedzania Supraśla (brak limitu osób) lub Muzeum Ikon (limit 20 osób). W przypadku wyboru zwiedzania Muzeum Ikon, poinformujemy Panią/Pana o zakwalifikowaniu się w odrębnym mailu.


  Dane do faktury (opcjonalne)


  Opłaty

  Opłata konferencyjna wynosi odpowiednio:

  1. Opłata konferencyjna wraz z noclegiem, wyżywieniem i wszystkimi atrakcjami dla członków PTKiDL - 500 zł
  2. Opłata konferencyjna wraz z noclegiem, wyżywieniem i wszystkimi atrakcjami dla osób niezrzeszonych - 600 zł


  Dodatkowe informacje

  1. W kwestii noclegu, uczestnicy konferencji we własnym zakresie dobierają się w pokojach 2 oraz 3-osobowych.
  2. Ze względów ograniczeń pandemicznych, został wprowadzony limit osób w noclegach, posiłkach oraz w teatrze - do 50 osób.

  Uwaga! Po zatwierdzeniu niniejszego formularza, dane dotyczące przelewu opłaty konferencyjnej zostaną przesłane drogą mailową na adres wskazany w formularzu.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych do celów reklamowych i marketingowych.

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku np. zdjęcia z konferencji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez administratora danych osobowych PTKiDL zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/680 z dnia 27 kwietnia 2018 roku., w celu realizacji Wiosennej Konferencji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji celu. Informacje te nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Obowiązkiem Informacyjnym PTKiDL.