Szkolenia i konferencje

Konferencja laktacyjna, Gdynia 18 maja 2019

W Gdyni 18 maja br.odbędzie się piąta, jubileuszowa edycja Konferencji Laktacyjnej, na którą zaproszeni zostali w roli prelegentów znani specjaliści medyczni oraz promotorzy polskiej laktacji.

W ciągu jednego dnia wszyscy zainteresowani tematem naturalnego karmienia spotkają się,aby z uwagą i zainteresowaniem posłuchać zaproszonych gości. Tematyka związana z laktacją będzie przewodnim nurtem, ale nie zabraknie na niej również tematów pobocznych, choć ściśle związanych z kobietą ciężarną czy mamą karmiącą.
Pełną gamę zagadnień stanowić będą wątki dotyczące mikrobiomu, porodów domowych, zdrowia fizycznego i psychicznego kobiety ciężarnej, karmiącej jak i tej będącej niedługo po porodzie z uwzględnieniem problemów uroginekologicznych w okresie połogu i tuż po nim.
Wśród paneli tematycznych znajdziemy również takie, które poruszą zagadnienia z dziedziny alergologii czy logopedii w kontekście karmienia piersią. Nie zabraknie również certyfikowanych warsztatów dla personelu medycznego i studentów kierunków medycznych.
Specjalnie na tę okoliczność stworzony został panel tylko dla ojców, na którym nasi prelegenci spojrzą w nieco inny sposób na tematykę laktacji.
Konferencja skierowana jest do tych wszystkich, którym temat naturalnego karmienia niemowląt i małych dzieci jest bliski, w tym rodziców, lekarzy, położnych, doradców laktacyjnych, doul czy promotorek karmienia piersią, mających na co dzień kontakt z matkami karmiącymi i ich dziećmi.
W imieniu całego konferencyjnego zespołu już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym niezwykle ciekawym wydarzeniu.

Zapisy na poszczególne prelekcję zostaną uruchomione poprzez stronę Konferencji Laktacyjnej 23 kwietnia br.

Więcej informacji:
www.konferencjalaktacyjna.pl
www.facebook.com/konferencjalaktacyjna