Szkolenia i konferencje

Ostatnia aktualizacja: 18/07/2018

Konferencja wiosenna PTKiDL, Szczyrk 2018

Konferencja wiosenna PTKiDL, Szczyrk 2018

W dniach 2-4 marca 2018 roku odbyła się konferencja wiosenna Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych w Szczyrku.

Więcej


Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Łódź 2017

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Łódź 2017

W dniach 17-19 marca 2017 roku odbyło się kolejne spotkanie szkoleniowo-integracyjne naszego Towarzystwa. Tym razem w Łodzi.

Więcej


Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Rzeszów 2016

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Rzeszów 2016

Zorganizowaliśmy kolejne już spotkanie szkoleniowo-integracyjne Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, które odbyło się w dniach 14-16 października 2016 roku w Rudnej Małej koło Rzeszowa. W czasie spotkania odbyło się Walne Zebranie członków Towarzystwa.

Program


Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Wrocław 2016

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Wrocław 2016

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, które odbyło się w dniach 22-24 kwietnia 2016 tym razem we Wrocławiu. Zakwaterowanie uczestników: Wrocławski Kompleks Szkoleniowy Dulas, ul. Sztabowa 100, www.sztabowa.pl. W czasie spotkania odbyło się Walne Zebranie członków Towarzystwa.

Program

Galeria zdjęć


Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Toruń 2015

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Toruń 2015

Spotkanie szkoleniowo-integracyjnym Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, które odbyło się w dniach 2 – 4 października 2015 w Toruniu. W roli głównej wystąpił BANK MLEKA. Planujemy też tradycyjnie czas na przedstawienie ciekawego zdjęcia, czy przypadku, artykułu czy sprawozdania z interesującej imprezy.

Program

Galeria zdjęć


CNOL 2015

zaproszenie_cnol2015
Więcej


Spotkanie szkoleniowo-integracyjne PTKiDL, Bielsko-Biała 15-17 maja 2015

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, które odbyło się w dniach 15-17 maja 2015 w Bielsku-Białej.

Program

Galeria zdjęć


Międzynarodowa konferencja poświęcona sytuacji karmienia piersią

W konferencji wzięli udział przestawiciele kilkunastu krajów z różnych regionów świata. Z Magdą Nehring-Gugulską reprezentowałyśmy nasz kraj. Teamy narodowe w czasie krótkich prelekcji przedstawiały (…)

Więcej

Galeria zdjęć


IX Konferencja

elacta-1

Zwróciła się do nas z prośbą Prezes europejskiego stowarzyszenia konsultantów laktacyjnych ELACTA, Andrea Hemmelmayr, o wkład w przygotowanie konferencji. IX Konferencja odbędzie się w dniach 13 i 14 maja 2016 roku w Atenach, przy bliskiej współpracy z greckim stowarzyszeniem konsultantów laktacyjnych GALAXIAS. Tytuł konferencji: Karmienie piersią: starożytna sztuka we współczesnym świecie.


„Skutecznie o laktacji i karmieniu piersią”

przechwytywanie

Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych oraz Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, partner: Centrum Nauki o Laktacji, zapraszają na II Ogólnopolską Konferencję: „Skutecznie o laktacji i karmieniu piersią” 10 lat i co dalej? która odbyła się w dniach 12-13 grudnia 2014 w Warszawie w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Program


Szkolenia organizowane przez ELACTĘ

news_elacta

Uwaga!
Szkolenia organizowane przez ELACTĘ – Europejskie Stowarzyszenie Konsultantów Laktacyjnych 15 października (począwszy od obiadu) do 19 października (zakończenie ok. 14:00) 2014 spotykamy się w Południowym Tyrolu we Włoszech. Połącz przyjemne z pożytecznym – skorzystaj z kultury i natury – nauka i wymiana doświadczeń w przyjaznej atmosferze – dokonywanie odkryć bez granic – rozmawiając, śmiejąc się, dyskutując i bawiąc się razem – zbieramy punkty CERP.

Więcej


VII Zjazd CNoL, Walne Zebranie Towarzystwa

9 maja 2014
Jesteśmy partnerami:

news_viizjazdcentrumnaukiolaktacji

Więcej

10 maja 2014
Organizujemy:

WALNE ZEBRANIE TOWARZYSTWA

Walne Zebranie Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych.
Warszawa, Dom Pielgrzyma AMICUS, ul. Hozjusza 2, godz. 8.30-10.00

OTWARTE SPOTKANIE INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWE

Zaraz po zakończeniu Walnego Zebrania, o 10.00, w tym samym miejscu – zapraszamy na spotkanie integracyjno – szkoleniowe, zrzeszonych i niezrzeszonych.
W programie m.in.:
– ,,Przebieg karmienia piersią populacji dzieci 3letnich na terenie miasta Żory” – autorska prezentacja wyników badań pracy magisterskiej kol. Joanny Fajdek,
– Sprawozdanie z VIII Konferencji Europejskiego Towarzystwa Konsultantów Laktacyjnych ELACTA – ,,Growing together” – w Kopenhadze przedstawi kol. Ewa Masełkowska-Stępnik.


Sprawozdanie z konferencji ELACTY

8thelactaconference

Sprawozdanie z konferencji ELACTY „Growing together” Kopenhaga 24-26.04.2014

Więcej


Spotkanie Prezydentów stowarzyszeń krajowych z Zarządem Elacta

elacta-1

Sprawozdanie ze spotkania Prezydentów stowarzyszeń krajowych z Zarządem Elacty Kopenhaga 24.04.2014.

Więcej
 


Dobrze urodzeni

dobrzeurodzeni

W dniach 24 i 25 kwietnia byliśmy gośćmi konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie DOBRZE URODZENI – „Trudne dobrego początki – potencjał kobiety, potencjał położnej”. Spotkanie odbywało się w Dworku pod jemiołą, w Ćwiklicach, nieopodal Pszczyny.

Więcej


8th Conference of the European Lactation Consultants Alliance, ELACTA

8thelactaconference

GROWING TOGETHER
April 25th and 26th 2014 / Copenhagen


Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Gdańsku

W dniach 20-22 września odbyło się spotkanie szkoleniowo – integracyjne w Gdańsku.

Więcej

Galeria zdjęć


VI zjazd CNoL

VI Zjazd Centrum Nauki O Laktacji odbył się 7-8 czerwca 2013 w hotelu BOSS w Warszawie. Zgromadził 240 osób. Rozpoczął się konferencją szkoleniowo-naukową pt. „Karmienie piersią – szacunkiem dla natury”, którą otworzyła, w imieniu Ministra Aleksandra Soplińskiego, pani Dagamara Korbasińska, dyrektor Departamentu Matki i Dziecka Ministerstwa Zdrowia.

Więcej